Dala Minisim 2011 Resultat 
 
  Tävling  Dala Minisim våren 2011    Utskriftsdatum  21 maj 2011   
  Tävlingsort  Mora    Utskriftstid  20:51   
  Arrangör  Simsällskapet Mora         
  Bassäng  25m    Tävlingsledare  Pia Östling   
  Tävlingsdatum  21 maj 2011    Tävlingssekreterare  Anders Sisell   
 
 
Gren 1, 25m Ryggsim Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Alexander Enlund  2000  Falu Simsällskap            21.65   
Oliver Swed  2000  Avesta Simsällskap            24.86   
Carl Kieksi  2000  Borlänge Simsällskap            25.03   
Björn Lundqvist  2000  Falu Simsällskap            25.45   
Dennis Söderholm  2000  Ludvika Simsällskap            28.71   
                     
 
Gren 1, 25m Ryggsim Herrar, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Timothy Larsson  2001  Ludvika Simsällskap            22.16   
Wille Hedberg  2001  Avesta Simsällskap            22.25   
Isak Hansson  2001  Simsällskapet Mora            23.07   
Niclas Evaldsson  2001  Hedemora Simsällskap            23.95   
Jesper Nordahl  2001  Borlänge Simsällskap            24.88   
Angus Horan  2001  Ludvika Simsällskap            25.65   
Ludvig Grudin  2001  Simsällskapet Mora            25.79   
Tim Hansson  2001  Falu Simsällskap            25.98   
Marcus Norrsveden-Nilsson  2001  Ludvika Simsällskap            29.14   
10  Victor Norrsveden-Nilsson  2001  Ludvika Simsällskap            29.40   
                     
 
Gren 1, 25m Ryggsim Herrar, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Linus Söderholm  2002  Ludvika Simsällskap            25.63   
Markus Tägtström  2002  Borlänge Simsällskap            25.68   
Adam Lindholm  2002  Gränges Simsällskap            26.30   
Elias Persson  2002  Simsällskapet Mora            27.97   
Samuel Skoglund  2002  Leksands Simförening            32.93   
Erik Gummås  2002  Simsällskapet Mora            35.42   
Emil Nilsson  2002  Simsällskapet Mora            41.11   
                     
 
Gren 2, 25m Ryggsim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jonna Jämte  2000  Borlänge Simsällskap            21.30   
Moa Alden  2000  Avesta Simsällskap            22.39   
Elin Sisell  2000  Simsällskapet Mora            23.20   
Wilma Strömberg  2000  Avesta Simsällskap            24.65   
Louise Jönsson  2000  Simsällskapet Mora            25.87   
Vilma Sandell  2000  Borlänge Simsällskap            26.13   
Irma Lindqvist  2000  Falu Simsällskap            26.82   
Ebba Olsson  2000  Falu Simsällskap            29.11   
                     
 
Gren 2, 25m Ryggsim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Emmy Östling  2001  Simsällskapet Mora            21.24   
Lisa Rydelius  2001  Ludvika Simsällskap            22.66   
Elin Carlsson  2001  Ludvika Simsällskap            24.46   
Karin Leijström  2001  Borlänge Simsällskap            25.35   
Linnea Kallin  2001  Borlänge Simsällskap            26.49   
Ida Liljedahl  2001  Simsällskapet Mora            27.90   
Jennifer Aros Rangse  2001  Simsällskapet Mora            29.62   
Frida Ljudén  2001  Simsällskapet Mora            31.37   
Johanna Hugerth  2001  Simsällskapet Mora            31.38   
10  Yasmine Andersson  2001  Simsällskapet Mora            34.07   
11  Linnea Bjarme  2001  Ludvika Simsällskap            34.69   
Ida Nyström  2001  Hedemora Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 2, 25m Ryggsim Damer, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Nelly Antlöv  2002  Falu Simsällskap            23.73   
Hilda Sander  2002  Falu Simsällskap            25.11   
Isa Brandt  2002  Falu Simsällskap            26.12   
Alice Gustafsson  2002  Ludvika Simsällskap            26.57   
Eleonora Wikström  2002  Gränges Simsällskap            27.86   
Femke van Zonneveld  2002  Simsällskapet Mora            28.58   
Anna Krysén  2003  Ludvika Simsällskap            28.84   
Anja Zetterberg  2003  Falu Simsällskap            29.05   
Diana Bjarme  2003  Ludvika Simsällskap            30.02   
10  Amanda Lindow  2002  Falu Simsällskap            30.42   
11  Ebba Sandell  2002  Borlänge Simsällskap            30.53   
12  Agnes Olsson  2002  Falu Simsällskap            31.05   
13  Liv Jonsson  2004  Simsällskapet Mora            37.75   
14  Frida Gummås  2003  Simsällskapet Mora            43.09   
                     
 
Gren 3, 25m Fjärilsim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Albin Hedberg  1999  Avesta Simsällskap            19.15   
Markus Jämte  1999  Borlänge Simsällskap            24.56   
Hamish Horan  1999  Ludvika Simsällskap            25.59   
                     
 
Gren 4, 25m Fjärilsim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Kajsa Sjungargård  1999  Avesta Simsällskap            23.08   
Alva Risvik-Sjöström  1999  Ludvika Simsällskap            26.12   
Moa Risvik-Sjöström  1999  Ludvika Simsällskap            32.48   
                     
 
Gren 5, 25m Bröstsim Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Alexander Enlund  2000  Falu Simsällskap            23.47   
Björn Lundqvist  2000  Falu Simsällskap            29.65   
Carl Kieksi  2000  Borlänge Simsällskap            29.85   
Oliver Swed  2000  Avesta Simsällskap            31.26   
Dennis Söderholm  2000  Ludvika Simsällskap            32.02   
                     
 
Gren 5, 25m Bröstsim Herrar, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Niclas Evaldsson  2001  Hedemora Simsällskap            23.95   
Timothy Larsson  2001  Ludvika Simsällskap            24.88   
Wille Hedberg  2001  Avesta Simsällskap            25.79   
Jesper Nordahl  2001  Borlänge Simsällskap            26.62   
Ludvig Grudin  2001  Simsällskapet Mora            27.81   
Angus Horan  2001  Ludvika Simsällskap            29.85   
Isak Hansson  2001  Simsällskapet Mora            30.04   
Tim Hansson  2001  Falu Simsällskap            32.05   
Marcus Norrsveden-Nilsson  2001  Ludvika Simsällskap            34.00   
10  Olof Pettersson  2001  Orsa IF Simklubb            36.84   
11  Victor Norrsveden-Nilsson  2001  Ludvika Simsällskap            39.24   
                     
 
Gren 5, 25m Bröstsim Herrar, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Elias Persson  2002  Simsällskapet Mora            27.55   
Markus Tägtström  2002  Borlänge Simsällskap            28.92   
Linus Söderholm  2002  Ludvika Simsällskap            30.13   
Erik Gummås  2002  Simsällskapet Mora            30.75   
Adam Lindholm  2002  Gränges Simsällskap            33.85   
Samuel Skoglund  2002  Leksands Simförening            35.06   
Emil Nilsson  2002  Simsällskapet Mora            36.86   
                     
 
Gren 6, 25m Bröstsim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jonna Jämte  2000  Borlänge Simsällskap            24.05   
Elin Sisell  2000  Simsällskapet Mora            25.95   
Ebba Olsson  2000  Falu Simsällskap            26.31   
Wilma Strömberg  2000  Avesta Simsällskap            29.77   
Irma Lindqvist  2000  Falu Simsällskap            31.16   
Vilma Sandell  2000  Borlänge Simsällskap            31.63   
Moa Alden  2000  Avesta Simsällskap            DSQ   
                     
 
Gren 6, 25m Bröstsim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Lisa Rydelius  2001  Ludvika Simsällskap            25.46   
Maja Schneider  2001  Simsällskapet Mora            26.13   
Emmy Östling  2001  Simsällskapet Mora            27.75   
Ida Nyström  2001  Hedemora Simsällskap            28.24   
Linnea Kallin  2001  Borlänge Simsällskap            28.67   
Yasmine Andersson  2001  Simsällskapet Mora            29.59   
Karin Leijström  2001  Borlänge Simsällskap            29.67   
Linnea Bjarme  2001  Ludvika Simsällskap            30.99   
Ida Liljedahl  2001  Simsällskapet Mora            31.36   
10  Elin Carlsson  2001  Ludvika Simsällskap            31.57   
11  Frida Ljudén  2001  Simsällskapet Mora            33.96   
12  Jennifer Aros Rangse  2001  Simsällskapet Mora            34.18   
13  Johanna Hugerth  2001  Simsällskapet Mora            40.21   
                     
 
Gren 6, 25m Bröstsim Damer, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Hilda Sander  2002  Falu Simsällskap            26.46   
Nelly Antlöv  2002  Falu Simsällskap            27.06   
Lisen Hill  2002  Simsällskapet Mora            28.25   
Alice Gustafsson  2002  Ludvika Simsällskap            30.64   
Eleonora Wikström  2002  Gränges Simsällskap            31.67   
Nina Lassar  2003  Simsällskapet Mora            32.05   
Ebba Sandell  2002  Borlänge Simsällskap            32.73   
Anna Krysén  2003  Ludvika Simsällskap            33.20   
Anja Zetterberg  2003  Falu Simsällskap            33.44   
10  Femke van Zonneveld  2002  Simsällskapet Mora            33.48   
11  Frida Gummås  2003  Simsällskapet Mora            33.95   
12  Agnes Olsson  2002  Falu Simsällskap            35.05   
13  Diana Bjarme  2003  Ludvika Simsällskap            35.88   
14  Isa Brandt  2002  Falu Simsällskap            36.44   
15  Ida Bel Mekki  2002  Leksands Simförening            37.93   
16  Mathilda Danielsson  2003  Simsällskapet Mora            37.95   
17  Amanda Lindow  2002  Falu Simsällskap            38.46   
18  Liv Jonsson  2004  Simsällskapet Mora            39.56   
                     
 
Gren 7, 50m Bröstsim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Philip Green  1999  Leksands Simförening            52.61   
Markus Jämte  1999  Borlänge Simsällskap            54.06   
Hjalmar Gunnarsson  1999  Falu Simsällskap            54.40   
Filip Melin  1999  Simsällskapet Mora            55.47   
Albin Hedberg  1999  Avesta Simsällskap            59.62   
Hamish Horan  1999  Ludvika Simsällskap            1:03.11   
                     
 
Gren 8, 50m Bröstsim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Kristin Andersson  1999  Falu Simsällskap            48.86   
Marit van Zonneveld  1999  Simsällskapet Mora            50.53   
Kajsa Sjungargård  1999  Avesta Simsällskap            55.09   
Alva Risvik-Sjöström  1999  Ludvika Simsällskap            56.08   
Moa Risvik-Sjöström  1999  Ludvika Simsällskap            1:17.85   
                     
 
Gren 9, 25m Fjärilsim Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Alexander Enlund  2000  Falu Simsällskap            23.76   
Carl Kieksi  2000  Borlänge Simsällskap            25.20   
Oliver Swed  2000  Avesta Simsällskap            27.52   
Dennis Söderholm  2000  Ludvika Simsällskap            35.40   
                     
 
Gren 9, 25m Fjärilsim Herrar, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Wille Hedberg  2001  Avesta Simsällskap            22.08   
Timothy Larsson  2001  Ludvika Simsällskap            25.07   
Angus Horan  2001  Ludvika Simsällskap            28.23   
Jesper Nordahl  2001  Borlänge Simsällskap            28.59   
Marcus Norrsveden-Nilsson  2001  Ludvika Simsällskap            29.93   
Victor Norrsveden-Nilsson  2001  Ludvika Simsällskap            31.81   
                     
 
Gren 9, 25m Fjärilsim Herrar, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Linus Söderholm  2002  Ludvika Simsällskap            27.41   
Markus Tägtström  2002  Borlänge Simsällskap            32.05   
                     
 
Gren 10, 25m Fjärilsim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jonna Jämte  2000  Borlänge Simsällskap            19.81   
Moa Alden  2000  Avesta Simsällskap            19.88   
Wilma Strömberg  2000  Avesta Simsällskap            24.80   
Vilma Sandell  2000  Borlänge Simsällskap            32.16   
                     
 
Gren 10, 25m Fjärilsim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Karin Leijström  2001  Borlänge Simsällskap            25.32   
Linnea Kallin  2001  Borlänge Simsällskap            25.43   
Lisa Rydelius  2001  Ludvika Simsällskap            27.19   
                     
 
Gren 10, 25m Fjärilsim Damer, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Hilda Sander  2002  Falu Simsällskap            22.43   
Nelly Antlöv  2002  Falu Simsällskap            23.24   
Alice Gustafsson  2002  Ludvika Simsällskap            26.54   
Ebba Sandell  2002  Borlänge Simsällskap            35.40   
Diana Bjarme  2003  Ludvika Simsällskap            41.48   
                     
 
Gren 11, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Hamish Horan  1999  Ludvika Simsällskap            45.69   
Albin Hedberg  1999  Avesta Simsällskap            51.22   
Markus Jämte  1999  Borlänge Simsällskap            53.06   
Philip Green  1999  Leksands Simförening            53.63   
Hjalmar Gunnarsson  1999  Falu Simsällskap            57.69   
                     
 
Gren 12, 50m Ryggsim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Kristin Andersson  1999  Falu Simsällskap            43.40   
Kajsa Sjungargård  1999  Avesta Simsällskap            50.06   
Alva Risvik-Sjöström  1999  Ludvika Simsällskap            50.61   
Marit van Zonneveld  1999  Simsällskapet Mora            53.29   
Moa Risvik-Sjöström  1999  Ludvika Simsällskap            53.75   
                     
 
Gren 13, 25m Frisim Herrar, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Wille Hedberg  2001  Avesta Simsällskap            19.83   
Timothy Larsson  2001  Ludvika Simsällskap            19.96   
Isak Hansson  2001  Simsällskapet Mora            21.28   
Angus Horan  2001  Ludvika Simsällskap            21.80   
Niclas Evaldsson  2001  Hedemora Simsällskap            22.05   
Tim Hansson  2001  Falu Simsällskap            22.98   
Jesper Nordahl  2001  Borlänge Simsällskap            23.05   
Ludvig Grudin  2001  Simsällskapet Mora            24.44   
Victor Norrsveden-Nilsson  2001  Ludvika Simsällskap            25.28   
10  Marcus Norrsveden-Nilsson  2001  Ludvika Simsällskap            25.54   
11  Olof Pettersson  2001  Orsa IF Simklubb            29.54   
                     
 
Gren 13, 25m Frisim Herrar, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Linus Söderholm  2002  Ludvika Simsällskap            21.54   
Elias Persson  2002  Simsällskapet Mora            24.57   
Markus Tägtström  2002  Borlänge Simsällskap            26.13   
Adam Lindholm  2002  Gränges Simsällskap            27.93   
Samuel Skoglund  2002  Leksands Simförening            30.66   
Emil Nilsson  2002  Simsällskapet Mora            37.29   
Erik Gummås  2002  Simsällskapet Mora            DNS   
                     
 
Gren 14, 25m Frisim Damer, Finaler 10 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Emmy Östling  2001  Simsällskapet Mora            18.29   
Lisa Rydelius  2001  Ludvika Simsällskap            21.18   
Ida Nyström  2001  Hedemora Simsällskap            21.67   
Karin Leijström  2001  Borlänge Simsällskap            21.99   
Linnea Kallin  2001  Borlänge Simsällskap            22.27   
Elin Carlsson  2001  Ludvika Simsällskap            23.74   
Maja Schneider  2001  Simsällskapet Mora            26.01   
Ida Liljedahl  2001  Simsällskapet Mora            26.53   
Johanna Hugerth  2001  Simsällskapet Mora            28.80   
10  Jennifer Aros Rangse  2001  Simsällskapet Mora            29.16   
11  Linnea Bjarme  2001  Ludvika Simsällskap            29.22   
12  Yasmine Andersson  2001  Simsällskapet Mora            29.66   
13  Frida Ljudén  2001  Simsällskapet Mora            34.89   
                     
 
Gren 14, 25m Frisim Damer, Finaler 9 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Hilda Sander  2002  Falu Simsällskap            21.04   
Nelly Antlöv  2002  Falu Simsällskap            21.27   
Alice Gustafsson  2002  Ludvika Simsällskap            22.82   
Isa Brandt  2002  Falu Simsällskap            23.98   
Anna Krysén  2003  Ludvika Simsällskap            24.33   
Agnes Olsson  2002  Falu Simsällskap            24.57   
Lisen Hill  2002  Simsällskapet Mora            25.22   
Anja Zetterberg  2003  Falu Simsällskap            26.41   
Nina Lassar  2003  Simsällskapet Mora            27.07   
10  Amanda Lindow  2002  Falu Simsällskap            28.69   
11  Eleonora Wikström  2002  Gränges Simsällskap            29.45   
12  Ida Bel Mekki  2002  Leksands Simförening            30.40   
13  Diana Bjarme  2003  Ludvika Simsällskap            30.61   
14  Ebba Sandell  2002  Borlänge Simsällskap            30.69   
15  Femke van Zonneveld  2002  Simsällskapet Mora            31.80   
16  Frida Gummås  2003  Simsällskapet Mora            34.78   
17  Mathilda Danielsson  2003  Simsällskapet Mora            40.68   
                     
 
Gren 15, 50m Frisim Herrar, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Hamish Horan  1999  Ludvika Simsällskap            40.58   
Markus Jämte  1999  Borlänge Simsällskap            41.40   
Philip Green  1999  Leksands Simförening            46.36   
Hjalmar Gunnarsson  1999  Falu Simsällskap            46.58   
                     
 
Gren 15, 50m Frisim Herrar, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Alexander Enlund  2000  Falu Simsällskap            40.61   
Carl Kieksi  2000  Borlänge Simsällskap            44.80   
Björn Lundqvist  2000  Falu Simsällskap            46.91   
Oliver Swed  2000  Avesta Simsällskap            49.21   
Dennis Söderholm  2000  Ludvika Simsällskap            57.49   
                     
 
Gren 16, 50m Frisim Damer, Finaler 12 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Alva Risvik-Sjöström  1999  Ludvika Simsällskap            45.71   
Kajsa Sjungargård  1999  Avesta Simsällskap            46.70   
Marit van Zonneveld  1999  Simsällskapet Mora            48.46   
Moa Risvik-Sjöström  1999  Ludvika Simsällskap            53.52   
                     
 
Gren 16, 50m Frisim Damer, Finaler 11 år 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Louise Jönsson  2000  Simsällskapet Mora            44.77   
Elin Sisell  2000  Simsällskapet Mora            45.95   
Wilma Strömberg  2000  Avesta Simsällskap            46.58   
Vilma Sandell  2000  Borlänge Simsällskap            49.19   
Irma Lindqvist  2000  Falu Simsällskap            55.60   
Ebba Olsson  2000  Falu Simsällskap            57.57   
                     
 
Gren 17, 4X25m Frisim Mixed, Finaler 12 år och yngre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    25m        Tid  Status 











 
Bästa Avesta SS  1999  Avesta Simsällskap            1:15.80   
  Albin Hedberg  1999                 
  Moa Alden  2000      35.13        35.13   
  Wille Hedberg  2001                 
  Kajsa Sjungargård  1999      1:15.80        1:15.80   
                     
Ludvika Mix  1999  Ludvika Simsällskap            1:17.38   
  Hamish Horan  1999                 
  Lisa Rydelius  2001      38.98        38.98   
  Timothy Larsson  2001                 
  Linus Söderholm  2002      1:17.38        1:17.38   
                     
SS Mora Lag 1  1999  Simsällskapet Mora            1:17.38   
  Marit van Zonneveld  1999                 
  Elin Sisell  2000      39.11        39.11   
  Emmy Östling  2001                 
  Filip Melin  1999      1:17.38        1:17.38   
                     
Borlänge SS Mix Lag 1  1999  Borlänge Simsällskap            1:19.02   
  Jonna Jämte  2000                 
  Carl Kieksi  2000      38.11        38.11   
  Jesper Nordahl  2001                 
  Markus Jämte  1999      1:19.02        1:19.02   
                     
Falu SS Lag 1  1999  Falu Simsällskap            1:19.53   
  Alexander Enlund  2000                 
  Hjalmar Gunnarsson  1999      42.62        42.62   
  Kristin Andersson  1999                 
  Nelly Antlöv  2002      1:19.53        1:19.53   
                     
Ludvika Mix Pix  1999  Ludvika Simsällskap            1:29.30   
  Alice Gustafsson  2002                 
  Moa Risvik-Sjöström  1999      45.81        45.81   
  Angus Horan  2001                 
  Alva Risvik-Sjöström  1999      1:29.30        1:29.30   
                     
Falu SS Lag 2  2000  Falu Simsällskap            1:29.57   
  Björn Lundqvist  2000                 
  Hilda Sander  2002      41.30        41.30   
  Ebba Olsson  2000                 
  Tim Hansson  2001      1:29.57        1:29.57   
                     
Ludvika Mixtur  2001  Ludvika Simsällskap            1:34.82   
  Anna Krysén  2003                 
  Marcus Norrsveden-Nilsson  2001      47.98        47.98   
  Victor Norrsveden-Nilsson  2001                 
  Elin Carlsson  2001      1:34.82        1:34.82   
                     
Borlänge SS Mix Lag 2  2000  Borlänge Simsällskap            1:38.64   
  Markus Tägtström  2002                 
  Vilma Sandell  2000      52.25        52.25   
  Ebba Sandell  2002                 
  Karin Leijström  2001      1:38.64        1:38.64   
                     
10  Falu SS Lag 3  2000  Falu Simsällskap            1:48.23   
  Anja Zetterberg  2003                 
  Irma Lindqvist  2000      56.72        56.72   
  Amanda Lindow  2002                 
  Isa Brandt  2002      1:48.23        1:48.23   
                     
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.25  Utskriftsdatum  21 maj 2011 
Licensierad till: Simsällskapet Mora  Utskriftstid  20:51