Deltagarlista Gren 1-17 
 
  Tävling  Dala Minisim våren 2011    Utskriftsdatum  16 maj 2011   
  Tävlingsort  Mora    Utskriftstid  22:56   
  Arrangör  Simsällskapet Mora         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  21 maj 2011         
 
 
Gren 1, 25m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
37  Larsson Timothy  2001  LUDVIKA SS  AA9301  25 m  23.81   
60  Hansson Isak  2001  SS MORA    25 m  24.01   
89  Hedberg Wille  2001  AVESTA SS    25 m  24.69   
81  Lindholm Adam  2002  GRÄNGES SS  AA0702  25 m  24.76   
49  Söderholm Linus  2002  LUDVIKA SS  AA6502  25 m  25.02   
12  Lundqvist Björn  2000  FALUN  AH0700  25 m  25.40   
20  Nordahl Jesper  2001  BORLÄNGE  AG0901  25 m  25.53   
Enlund Alexander  2000  FALUN  AH1700  25 m  25.99   
34  Horan Angus  2001  LUDVIKA SS  AF5701  25 m  26.10   
10  74  Ros Rasmus  2000  SS MORA    25 m  28.31   
11  93  Hansson Tim  2001  FALUN    25 m  28.46   
12  43  Norrsveden-Nilsson Marcus  2001  LUDVIKA SS  AF7301  25 m  28.81   
13  44  Norrsveden-Nilsson Victor  2001  LUDVIKA SS  AF4701  25 m  30.08   
14  92  Swed Oliver  2000  AVESTA SS    25 m  30.25   
15  72  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  30.37   
16  48  Söderholm Dennis  2000  LUDVIKA SS  AH8100  25 m  31.07   
17  58  Gummås Erik  2002  SS MORA    25 m  31.58   
18  57  Grudin Ludvig  2001  SS MORA    25 m  33.73   
19  28  Skoglund Samuel  2002  LEKSAND    25 m  34.15   
20  71  Nilsson Emil  2002  SS MORA    25 m  37.88   
21  77  Sjöberg Milton  2002  SS MORA    25 m  38.60   
22  18  Kieksi Carl  2000  BORLÄNGE  AQ9100  25 m     
23  83  Evaldsson Niclas  2001  HEDEMORA  AE4301  25 m     
24  23  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m     
 
Gren 2, 25m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
80  Östling Emmy  2001  SS MORA  AI8401  25 m  23.05   
Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  23.38   
76  Sisell Elin  2000  SS MORA  AV8800  25 m  24.78   
Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  25.35   
32  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  26.62   
27  Reichel Andrine  2002  LEKSAND  AC1802  25 m  26.64   
Brandt Isa  2002  FALUN  AH3402  25 m  26.71   
47  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  27.40   
86  Alden Moa  2000  AVESTA SS    25 m  28.17   
10  33  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AC0802  25 m  28.28   
11  91  Strömberg Wilma  2000  AVESTA SS    25 m  28.92   
12  Lindow Amanda  2002  FALUN    25 m  29.13   
13  19  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  29.67   
14  31  Byberg Josefin  2000  LUDVIKA SS  AW1600  25 m  29.77   
15  65  Hugerth Johanna  2001  SS MORA    25 m  30.42   
16  82  Wikström Eleonora  2002  GRÄNGES SS    25 m  31.13   
17  68  Liljedahl Ida  2001  SS MORA    25 m  31.36   
18  Olsson Agnes  2002  FALUN    25 m  31.74   
19  Olsson Ebba  2000  FALUN    25 m  32.41   
20  29  Bjarme Diana  2003  LUDVIKA SS  AC9803  25 m  32.71   
21  36  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  33.29   
22  Zetterberg Anja  2003  FALUN    25 m  34.09   
23  84  Nyström Ida  2001  HEDEMORA  AK4201  25 m  34.53   
24  73  Rangse Jennifer Aros  2001  SS MORA    25 m  34.68   
25  95  Gummås Frida  2003  SS MORA    25 m  40.11   
26  59  Gummås Erika  2004  SS MORA    25 m  41.86   
27  64  Honak Alva  2002  SS MORA    25 m  41.91   
28  62  Hermansson Elsa  2003  SS MORA    25 m     
29  21  Sandell Ebba  2002  BORLÄNGE    25 m     
30  38  Lindgren Greta  2001  LUDVIKA SS  AR4801  25 m     
31  17  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE    25 m     
32  78  Zonneveld Femke van  2002  SS MORA    25 m     
33  30  Bjarme Linnea  2001  LUDVIKA SS  AR5801  25 m     
34  96  Jönsson Louise  2000  SS MORA    25 m     
35  15  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m     
36  26  Granström Emma  2002  LEKSAND    25 m     
37  22  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m     
38  66  Jonsson Liv  2004  SS MORA    25 m     
 
Gren 3, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
88  Hedberg Albin  1999  AVESTA SS    25 m  25.66   
70  Melin Filip  1999  SS MORA  AI7399  25 m  26.48   
35  Horan Hamish  1999  LUDVIKA SS  AP0599  25 m     
16  Jämte Markus  1999  BORLÄNGE  AG4599  25 m     
 
Gren 4, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
90  Sjungargård Kajsa  1999  AVESTA SS    25 m     
50  West Josefine  1999  LUDVIKA SS  AW1299  25 m     
46  Risvik-Sjöström Moa  1999  LUDVIKA SS  BC1899  25 m     
45  Risvik-Sjöström Alva  1999  LUDVIKA SS  BB7899  25 m     
 
Gren 5, 25m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
37  Larsson Timothy  2001  LUDVIKA SS  AA9301  25 m  24.77   
89  Hedberg Wille  2001  AVESTA SS    25 m  27.41   
20  Nordahl Jesper  2001  BORLÄNGE  AG0901  25 m  27.51   
12  Lundqvist Björn  2000  FALUN  AH0700  25 m  27.91   
83  Evaldsson Niclas  2001  HEDEMORA  AE4301  25 m  28.47   
98  Melin Emil  2001  SS MORA  AF9301  25 m  28.74   
Enlund Alexander  2000  FALUN  AH1700  25 m  28.80   
72  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  29.18   
93  Hansson Tim  2001  FALUN    25 m  30.17   
10  58  Gummås Erik  2002  SS MORA    25 m  30.21   
11  60  Hansson Isak  2001  SS MORA    25 m  30.26   
12  48  Söderholm Dennis  2000  LUDVIKA SS  AH8100  25 m  30.27   
13  49  Söderholm Linus  2002  LUDVIKA SS  AA6502  25 m  30.82   
14  81  Lindholm Adam  2002  GRÄNGES SS  AA0702  25 m  31.76   
15  34  Horan Angus  2001  LUDVIKA SS  AF5701  25 m  31.99   
16  74  Ros Rasmus  2000  SS MORA    25 m  32.41   
17  71  Nilsson Emil  2002  SS MORA    25 m  34.41   
18  92  Swed Oliver  2000  AVESTA SS    25 m  37.59   
19  43  Norrsveden-Nilsson Marcus  2001  LUDVIKA SS  AF7301  25 m  38.29   
20  44  Norrsveden-Nilsson Victor  2001  LUDVIKA SS  AF4701  25 m  39.66   
21  28  Skoglund Samuel  2002  LEKSAND    25 m  40.00   
22  77  Sjöberg Milton  2002  SS MORA    25 m  42.51   
23  23  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m     
24  18  Kieksi Carl  2000  BORLÄNGE  AQ9100  25 m     
25  57  Grudin Ludvig  2001  SS MORA    25 m     
26  94  Pettersson Olof  2001  ORSA IF    25 m     
27  54  Adolfsson Alexander  2003  SS MORA    25 m     
 
Gren 6, 25m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  24.67   
47  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  25.69   
Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  26.61   
Olsson Ebba  2000  FALUN    25 m  26.65   
75  Schneider Maja  2001  SS MORA    25 m  27.12   
63  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  27.18   
86  Alden Moa  2000  AVESTA SS    25 m  27.36   
80  Östling Emmy  2001  SS MORA  AI8401  25 m  28.12   
31  Byberg Josefin  2000  LUDVIKA SS  AW1600  25 m  28.75   
10  Olsson Agnes  2002  FALUN    25 m  29.10   
11  91  Strömberg Wilma  2000  AVESTA SS    25 m  30.83   
12  33  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AC0802  25 m  31.75   
13  82  Wikström Eleonora  2002  GRÄNGES SS    25 m  31.82   
14  Zetterberg Anja  2003  FALUN    25 m  32.06   
15  84  Nyström Ida  2001  HEDEMORA  AK4201  25 m  32.07   
16  68  Liljedahl Ida  2001  SS MORA    25 m  32.21   
17  19  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  32.43   
18  67  Lassar Nina  2003  SS MORA    25 m  33.18   
19  76  Sisell Elin  2000  SS MORA  AV8800  25 m  33.43   
20  Lindow Amanda  2002  FALUN    25 m  33.59   
21  78  Zonneveld Femke van  2002  SS MORA    25 m  34.70   
22  Brandt Isa  2002  FALUN  AH3402  25 m  36.54   
23  69  Ljudén Frida  2001  SS MORA    25 m  36.96   
24  30  Bjarme Linnea  2001  LUDVIKA SS  AR5801  25 m  37.00   
25  95  Gummås Frida  2003  SS MORA    25 m  37.21   
26  64  Honak Alva  2002  SS MORA    25 m  37.27   
27  73  Rangse Jennifer Aros  2001  SS MORA    25 m  37.79   
28  25  Mekki Ida Bel  2002  LEKSAND    25 m  38.25   
29  62  Hermansson Elsa  2003  SS MORA    25 m  38.92   
30  65  Hugerth Johanna  2001  SS MORA    25 m  40.89   
31  59  Gummås Erika  2004  SS MORA    25 m  49.41   
32  56  Danielsson Mathilda  2003  SS MORA    25 m  50.54   
33  29  Bjarme Diana  2003  LUDVIKA SS  AC9803  25 m     
34  27  Reichel Andrine  2002  LEKSAND  AC1802  25 m     
35  26  Granström Emma  2002  LEKSAND    25 m     
36  22  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m     
37  32  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m     
38  15  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m     
39  17  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE    25 m     
40  36  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m     
41  21  Sandell Ebba  2002  BORLÄNGE    25 m     
42  55  Adolfsson Madeleine  2004  SS MORA    25 m     
43  97  Österbäck Tilde  2003  SS MORA    25 m     
44  66  Jonsson Liv  2004  SS MORA    25 m     
45  38  Lindgren Greta  2001  LUDVIKA SS  AR4801  25 m     
 
Gren 7, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
16  Jämte Markus  1999  BORLÄNGE  AG4599  25 m  53.84   
70  Melin Filip  1999  SS MORA  AI7399  25 m  54.54   
85  Gunnarsson Hjalmar  1999  FALUN  AQ0999  25 m  58.86   
88  Hedberg Albin  1999  AVESTA SS    25 m  59.12   
35  Horan Hamish  1999  LUDVIKA SS  AP0599  25 m  1:01.65   
 
Gren 8, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andersson Kristin  1999  FALUN  BE2499  25 m  48.82   
90  Sjungargård Kajsa  1999  AVESTA SS    25 m  51.56   
79  Zonneveld Marit van  1999  SS MORA  BI9899  25 m  53.05   
50  West Josefine  1999  LUDVIKA SS  AW1299  25 m  54.77   
45  Risvik-Sjöström Alva  1999  LUDVIKA SS  BB7899  25 m  55.62   
46  Risvik-Sjöström Moa  1999  LUDVIKA SS  BC1899  25 m  1:09.33   
 
Gren 9, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
89  Hedberg Wille  2001  AVESTA SS    25 m  21.97   
Enlund Alexander  2000  FALUN  AH1700  25 m  23.60   
37  Larsson Timothy  2001  LUDVIKA SS  AA9301  25 m  25.23   
49  Söderholm Linus  2002  LUDVIKA SS  AA6502  25 m  27.87   
44  Norrsveden-Nilsson Victor  2001  LUDVIKA SS  AF4701  25 m  30.03   
48  Söderholm Dennis  2000  LUDVIKA SS  AH8100  25 m  32.96   
92  Swed Oliver  2000  AVESTA SS    25 m  33.72   
43  Norrsveden-Nilsson Marcus  2001  LUDVIKA SS  AF7301  25 m  35.74   
18  Kieksi Carl  2000  BORLÄNGE  AQ9100  25 m     
10  34  Horan Angus  2001  LUDVIKA SS  AF5701  25 m     
11  23  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m     
12  20  Nordahl Jesper  2001  BORLÄNGE  AG0901  25 m     
 
Gren 10, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
86  Alden Moa  2000  AVESTA SS    25 m  20.39   
15  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  22.24   
Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  22.37   
Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  22.69   
91  Strömberg Wilma  2000  AVESTA SS    25 m  23.59   
47  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  23.75   
33  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AC0802  25 m  25.24   
38  Lindgren Greta  2001  LUDVIKA SS  AR4801  25 m  28.59   
31  Byberg Josefin  2000  LUDVIKA SS  AW1600  25 m  33.22   
10  84  Nyström Ida  2001  HEDEMORA  AK4201  25 m  34.61   
11  29  Bjarme Diana  2003  LUDVIKA SS  AC9803  25 m  37.72   
12  19  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m     
13  96  Jönsson Louise  2000  SS MORA    25 m     
14  21  Sandell Ebba  2002  BORLÄNGE    25 m     
15  27  Reichel Andrine  2002  LEKSAND  AC1802  25 m     
16  22  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m     
17  17  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 11, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
88  Hedberg Albin  1999  AVESTA SS    25 m  46.71   
35  Horan Hamish  1999  LUDVIKA SS  AP0599  25 m  46.72   
70  Melin Filip  1999  SS MORA  AI7399  25 m  52.81   
16  Jämte Markus  1999  BORLÄNGE  AG4599  25 m  53.33   
85  Gunnarsson Hjalmar  1999  FALUN  AQ0999  25 m  57.40   
 
Gren 12, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Andersson Kristin  1999  FALUN  BE2499  25 m  44.57   
90  Sjungargård Kajsa  1999  AVESTA SS    25 m  49.36   
45  Risvik-Sjöström Alva  1999  LUDVIKA SS  BB7899  25 m  52.49   
79  Zonneveld Marit van  1999  SS MORA  BI9899  25 m  52.73   
50  West Josefine  1999  LUDVIKA SS  AW1299  25 m  55.64   
46  Risvik-Sjöström Moa  1999  LUDVIKA SS  BC1899  25 m  56.44   
 
Gren 13, 25m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
37  Larsson Timothy  2001  LUDVIKA SS  AA9301  25 m  20.14   
89  Hedberg Wille  2001  AVESTA SS    25 m  20.89   
49  Söderholm Linus  2002  LUDVIKA SS  AA6502  25 m  20.97   
60  Hansson Isak  2001  SS MORA    25 m  21.94   
20  Nordahl Jesper  2001  BORLÄNGE  AG0901  25 m  22.18   
34  Horan Angus  2001  LUDVIKA SS  AF5701  25 m  24.19   
72  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  24.26   
44  Norrsveden-Nilsson Victor  2001  LUDVIKA SS  AF4701  25 m  24.39   
98  Melin Emil  2001  SS MORA  AF9301  25 m  24.86   
10  43  Norrsveden-Nilsson Marcus  2001  LUDVIKA SS  AF7301  25 m  25.49   
11  81  Lindholm Adam  2002  GRÄNGES SS  AA0702  25 m  25.83   
12  57  Grudin Ludvig  2001  SS MORA    25 m  26.84   
13  93  Hansson Tim  2001  FALUN    25 m  26.85   
14  58  Gummås Erik  2002  SS MORA    25 m  30.29   
15  28  Skoglund Samuel  2002  LEKSAND    25 m  32.47   
16  71  Nilsson Emil  2002  SS MORA    25 m  34.50   
17  77  Sjöberg Milton  2002  SS MORA    25 m  36.88   
18  83  Evaldsson Niclas  2001  HEDEMORA  AE4301  25 m     
19  94  Pettersson Olof  2001  ORSA IF    25 m     
20  23  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m     
 
Gren 14, 25m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  20.07   
Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  20.56   
80  Östling Emmy  2001  SS MORA  AI8401  25 m  22.15   
47  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  23.43   
33  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AC0802  25 m  23.71   
19  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  24.75   
Brandt Isa  2002  FALUN  AH3402  25 m  25.07   
84  Nyström Ida  2001  HEDEMORA  AK4201  25 m  25.48   
Olsson Agnes  2002  FALUN    25 m  25.85   
10  75  Schneider Maja  2001  SS MORA    25 m  26.15   
11  32  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  26.54   
12  63  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  27.15   
13  25  Mekki Ida Bel  2002  LEKSAND    25 m  27.56   
14  Zetterberg Anja  2003  FALUN    25 m  28.20   
15  68  Liljedahl Ida  2001  SS MORA    25 m  28.71   
16  78  Zonneveld Femke van  2002  SS MORA    25 m  28.95   
17  Lindow Amanda  2002  FALUN    25 m  29.59   
18  65  Hugerth Johanna  2001  SS MORA    25 m  29.80   
19  64  Honak Alva  2002  SS MORA    25 m  32.72   
20  67  Lassar Nina  2003  SS MORA    25 m  32.86   
21  73  Rangse Jennifer Aros  2001  SS MORA    25 m  33.27   
22  36  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  33.29   
23  69  Ljudén Frida  2001  SS MORA    25 m  35.47   
24  95  Gummås Frida  2003  SS MORA    25 m  36.32   
25  62  Hermansson Elsa  2003  SS MORA    25 m  38.23   
26  59  Gummås Erika  2004  SS MORA    25 m  42.82   
27  56  Danielsson Mathilda  2003  SS MORA    25 m  46.78   
28  17  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE    25 m     
29  97  Österbäck Tilde  2003  SS MORA    25 m     
30  82  Wikström Eleonora  2002  GRÄNGES SS    25 m     
31  30  Bjarme Linnea  2001  LUDVIKA SS  AR5801  25 m     
32  29  Bjarme Diana  2003  LUDVIKA SS  AC9803  25 m     
33  27  Reichel Andrine  2002  LEKSAND  AC1802  25 m     
34  26  Granström Emma  2002  LEKSAND    25 m     
35  21  Sandell Ebba  2002  BORLÄNGE    25 m     
36  38  Lindgren Greta  2001  LUDVIKA SS  AR4801  25 m     
 
Gren 15, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
16  Jämte Markus  1999  BORLÄNGE  AG4599  25 m  42.57   
35  Horan Hamish  1999  LUDVIKA SS  AP0599  25 m  43.33   
92  Swed Oliver  2000  AVESTA SS    25 m  44.37   
70  Melin Filip  1999  SS MORA  AI7399  25 m  44.84   
Enlund Alexander  2000  FALUN  AH1700  25 m  45.59   
18  Kieksi Carl  2000  BORLÄNGE  AQ9100  25 m  48.76   
48  Söderholm Dennis  2000  LUDVIKA SS  AH8100  25 m  49.98   
12  Lundqvist Björn  2000  FALUN  AH0700  25 m  50.98   
85  Gunnarsson Hjalmar  1999  FALUN  AQ0999  25 m  53.53   
10  74  Ros Rasmus  2000  SS MORA    25 m  1:13.55   
 
Gren 16, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
15  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  38.49   
86  Alden Moa  2000  AVESTA SS    25 m  39.86   
91  Strömberg Wilma  2000  AVESTA SS    25 m  45.50   
76  Sisell Elin  2000  SS MORA  AV8800  25 m  45.76   
90  Sjungargård Kajsa  1999  AVESTA SS    25 m  46.44   
50  West Josefine  1999  LUDVIKA SS  AW1299  25 m  47.34   
22  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m  49.43   
46  Risvik-Sjöström Moa  1999  LUDVIKA SS  BC1899  25 m  49.58   
79  Zonneveld Marit van  1999  SS MORA  BI9899  25 m  49.73   
10  45  Risvik-Sjöström Alva  1999  LUDVIKA SS  BB7899  25 m  51.70   
11  31  Byberg Josefin  2000  LUDVIKA SS  AW1600  25 m  55.96   
12  96  Jönsson Louise  2000  SS MORA    25 m     
13  Olsson Ebba  2000  FALUN    25 m     
 
Gren 17, 4X25m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
87  Mixed Lag 3 Avesta SS  1999  AVESTA SS    25 m     
13  Borlänge SS Mix Lag 1  1999  BORLÄNGE    25 m     
14  Borlänge SS Mix Lag 2  1999  BORLÄNGE    25 m     
24  Leksands Pirater  2002  LEKSAND    25 m     
39  Ludvika Mix  1999  LUDVIKA SS    25 m     
40  Ludvika Mix Pix  1999  LUDVIKA SS    25 m     
41  Ludvika Mixmax  1999  LUDVIKA SS    25 m     
42  Ludvika Mixtur  1999  LUDVIKA SS    25 m     
51  SS Mora Lag 1  1999  SS MORA    25 m     
10  52  SS Mora Lag 2  1999  SS MORA    25 m     
11  11  Falu SS Lag 2  1999  FALUN    25 m     
12  10  Falu SS Lag 1  1999  FALUN    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.25  Utskriftsdatum  16 maj 2011 
Licensierad till: Simsällskapet Mora  Utskriftstid  22:56